O autorze

Albin Kolano, znaczy się ja. Naprawdę nazywam się inaczej, ale zważywszy na to, że postanowiłem robić siarę w internetach, to raczej prawdziwego nazwiska nie podam. Jeszcze kto z pracy podłapie, albo co. Na co mi to wszystko nie wiem. Ogólnie nie wiem, czy to będzie miało jakiś sens, ale zważywszy na to, że ta witryna wraz z rocznym hostingiem kosztowała mnie równowartość jakiegoś marnego Grants’a, to warto spróbować.

Tak, co to ja… a ten, urodziłem się w 1981 roku, miałem to szczęście mieć dostęp do szeroko pojętego IT (znaczy się mikrokomputera ZX Spectrum), no i tak mi to zauroczenie tym magicznym pudełkiem weszło w krew, że zrobiłem szkolenie z obsługi interneta i Januszuje w koroporacji z JUESEJ. Na korporację złego słowa nie powiem, mam kawę i lunche w biurze, pozwala mi się TWORZYĆ różnego rodzaju januszki (czytaj bardzo poważne rozwiązania dla biznesu), więc chyba jestem zadowolony.
Jako ten co od dziecka pchał paluchy w kontakty, interesuje się też elektroniką, zbieram stary sprzęt hi-fi produkcji demoludów i umiem wymienić żarówkę w domu, ale się kobiety nie napalajcie, bom żonaty z trójką dzieci, co jak już powinno w tym momencie zaowocować tupotem uciekających panien. Może to i lepiej bo moja Grażyna raczej nerwowa, a nie chciałbym potem skończyć na jakim ojomie z wałkiem w głowie.
Wożę się na co dzień skuterem marki Faggio (podobno trendi czy jak to się tam teraz zachwyt okazuje), posiadam jako prawdziwy Janusz Mesia z klimatyzacją, niebawem jednak zeżre go rdza i korniki. Chyba że sam go rozwalę przy okazji jakiegoś generalnego remontu.

Tego, nie ma co się rozpisywać, o sobie to ja mógłbym godzinami. Jak masz jakieś pytania, albo chcesz przekazać pozdrowienia dla małżonki, śmiało możesz napisać do mnie na adres kontakt(maupa)januszki.pl

Tylko zamień tą (maupe) na ten znaczek: @.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *